Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

86 Views Comment Off
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

instrukcja-bezpieczenstwa-pozarowego-3Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego to niezwykle ważny dokument, który powinien znajdować się w wielu placówkach i organizacjach, a wszystko po to, aby ludzie z nich korzystający mogli czuć się bezpiecznie.
Musi ona zawierać wiele ważnych i podstawowych elementów, między innymi, uwarunkowania ochrony przeciwpożarowej, procedury zachowania w przypadku pożaru lub innego zagrożenia, spis wyposażenia przeciwpożarowego, jakie znajduje się na terenie danej jednostki, plany obiektów oraz przylegających do niego terenów, plany uwarunkowania i organizacji ewakuacji na wypadek pożaru lub innego zagrożenia oraz wiele innych. Do każdego budynku i każdej organizacji musi być stworzona inna instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, ponieważ budynki różne są usytuowane i różnią się od siebie. Dlatego nie ma jednej instrukcji, jest jedynie jej wzór.
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego to podstawa do działania w razie jakiegokolwiek zagrożenia, jest koniecznym i wymaganym dokumentem, który sporządzany jest przez osoby, które mają odpowiednie kwalifikacje.

Pozostałe artykuły o szkole i nauce:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy warsztaty z angielskiego dla dzieci w Białymstoku czy Wrocławiu są na odpowiednio wysokim poziomie?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze
Archiwa
Menu: