Ziemia polska kompostownia

96 Views Comment Off
Ziemia polska kompostownia
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

ziemia-polska-kompostownia-3Ziemia polska kompostownia to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w dostarczaniu na rynek wysokiej jakości kompostów. Firma od lat nie tylko produkuje rożne rodzaje tego nawozu, ale także od  prowadzi szerokie badania nad zastosowaniem mikroorganizmów w nawożeniu gleby.
Współczesne kompostownie to bardzo nowoczesne przedsiębiorstwa, w których stosuje się najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Ziemia polska kompostownia to także firma, która stawia na ekologię. Z jednej strony produkuje ekologiczny nawóz, z drugiej – eliminuje ze środowiska sporą część odpadów organicznych, z których utylizacją też przecież bywają problemy.
Należy wspomnieć również, że warto stawiać na kompost jako środek do nawożenia gleby. Jest wytwarzany tylko z surowców organicznych, pochodzenia roślinnego i zwierzęcego, zatem jest bezpieczny dla środowiska. Poza tym nigdy nie można go zastosować za dużo, czyli nie przenawozimy ziemi. I jeszcze jedna cecha tego uniwersalnego nawozu: doskonale podnosi jakość gleby i zwiększa wysokość plonów.

Pozostałe artykuły o szkole i nauce:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy warsztaty z angielskiego dla dzieci w Białymstoku czy Wrocławiu są na odpowiednio wysokim poziomie?

View Results

Loading ... Loading ...
Kategorie
Komentarze
Archiwa
Menu: